0
0

Блог

28.11.2022
Міжкімнатні двері – що вибрати?
Міжкімнатні двері – що вибрати?

Один з етапів масштабного ремонту в будинку або квартирі передбачає заміну старих міжкімнатних дверей на сучасніші дверні конструкції. В даний час дверний ринок пропонує споживачам велику різноманітність моделей різного дизайну та якості. Якими мають..

12.10.2022
Вхідні двері
Вхідні двері

Вхідні двері – це надійний захист вашої оселі. Це почувати себе в безпеці, спокою та затишку. Це не тільки функціональність, а й дизайнерське рішення, яке підкреслює ваше житло.Тому двері поділяються на внутрішні квартирного типу, зовнішні для приват..

04.10.2022
Пороги і плінтуси
Пороги і плінтуси

Вибір плінтусів та автопорогів  для дому: які типи існують?Вибираючи плінтуси та інші декоративні вироби, люди найчастіше керуються лише зовнішнім виглядом та ціною. Але матеріал та особливості виготовлення є не менш важливими...

04.10.2022
Металопластикові вікна
Металопластикові вікна

Металопластикові вікна - особливості, конструкція, переваги та видиСучасні металопластикові вікна дозволяють значно покращити естетичний вигляд кімнати або офісного приміщення, покращити звукоізоляцію, а також забезпечити збереження тепла в будинку в..

04.10.2022
Дерев’яні сходи
Дерев’яні сходи

Дерев’яні сходи – це прикраса вашої оселі чи заміського будинку або офісу.Дерев’яні сходи є невід’ємною частиною вашого інтер’єру. Вони повинні бути максимально зручні при ходьбі та гармонійно вписуватися в дизайн вашого приміщення. ..