0 грн.
Зробити замовленняМеталопластикові вікна

Металопластикові вікна - особливості, конструкція, переваги та види
Сучасні металопластикові вікна дозволяють значно покращити естетичний вигляд кімнати або офісного приміщення, покращити звукоізоляцію, а також забезпечити збереження тепла в будинку в зимовий час. Завдяки виготовленню каркасу з використанням металу та пластика, металопластикові вікна не піддаються корозії та мають тривалий термін служби.
У Європі металопластикові вікна почали застосовувати ще у 60-х роках. З того часу вони значною мірою вдосконалилися і набули багатофункціональності. У країнах СНД металопластикові вікна можна купити від виробників Veka, Salamander, VDS, Rehau, Стеко, Алюмпласт, Деко, Кемерлінг та інші. Дані виробники характеризуються наявністю власних цехів із сучасним європейським обладнанням, що дозволяє виготовляти металопластикові вікна високої якості будь-якого розміру.
Конструкція металопластикових вікон
Металопластикові вікна складаються з віконної рами, ущільнювачів, склопакета, фурнітури та стулки. Віконна рама є основою загальної конструкції. У ній розміщуються решта елементів даного виробу. Рама та стулка виготовляються з металопластикового профілю. Він складається з двох шарів: ПВХ оболонки та оцинкованого армованого каркасу.
Усередині металопластикового профілю є спеціальні канали. Дані повітряні кишені містять вміщене повітря, яке не має природної циркуляції. Завдяки цьому, вдається досягти підвищеної теплоізоляції за рахунок мінімального теплового обміну. Металопластикові вікна можуть містити 3, 5, 6 та 7 камер. Чим більша їх кількість, тим більший коефіцієнт теплоізоляції буде досягнутий.
Склопакет — це панель, яка складається з одного або декілька скляних шарів. Вона може відрізнятися за кількістю шарів скла в одному пакеті, а також завтовшки. Склопакети монтуються як у віконну раму, так і в стулку. Останній елемент призначений для провітрювання приміщення. Варто відзначити, що наявність стулки у віконній системі клієнт може обрати індивідуально, як і їх кількість.
Якщо віконна рама містить стулку, то обов'язково буде присутня фурнітура. Вона призначена, щоб забезпечити можливість відкривати стулку. Варто відзначити, що вікна ПВХ мають набагато більше функціональних можливостей, ніж дерев'яні вікна, завдяки сучасній і багатофункціональній фурнітурі.
Всі елементи конструкції вікон ПВХ з'єднуються між собою за допомогою спеціальних пластин. Щоб забезпечити максимальну герметичність, звуко- та теплоізоляцію, використовують гумові ущільнювачі. Вони запобігають проникненню вологи та появі протягів. У процесі експлуатації вони можуть зноситися, проте їх можна оперативно замінити.
Види металопластикових вікон
Сучасні технології дозволяють виготовляти різні види пластикових вікон, які відрізняються за функціональними особливостями, дизайном та варіантом виконання. До основних відмінностей можна віднести різновиди конструкції стулок і склопакетів.
Як окремий вигляд, можна характеризувати пластикові двері. Вони виготовляються за технологією вікон та мають схожу конструкцію. Їх використовувати можна, як окрему групу вхідних дверей, так і як частина однієї системи. Наприклад, пластикові двері використовуються для виготовлення балконних перегородок.
Розсувні віконні системи
Ці віконні системи характеризуються варіантом виконання. Вони мають конструкцію стандартного вікна, проте містять функцію дверей. До видів розсувних віконних систем відносять:
Похило зсувні;
Паралельно зсувні;
Підйомно зсувні.
Кількість камер, колір виготовлення, товщина склопакета, а також фурнітуру даних систем можна замовити індивідуально. Ще можна уточнити розмір розсувних віконних систем залежно від потреб.
Різновиди зі склопакетів
Склопакети металопластикових вікон мають великі різновиди. Насамперед, їх розрізняють за кількістю шарів скла в пакеті. Їх кількість може змінюватись від одного до трьох. Вікна із потрійними склопакетами мають високі показники енергозбереження.
Також склопакети можуть відрізнятися за якістю та особливостями виготовлення. Виділяють тоновані вікна, з напиленням срібла, мультифункціональні та триплексні. Наприклад, склопакети Салар мають відмінні характеристики. Вони добре зберігають тепло взимку і не пропускають ультрафіолетові промені влітку.
Фурнітура та покращення дизайну вікон
У комплект фурнітури ПВХ вікон входять петлі, поворотні та запірні механізми, ручка, ущільнювачі, обмежувачі та інші елементи. Всі вони призначені для здійснення широкого спектру функціональних можливостей вікон.
Вирізняють такі види фурнітури пластикових вікон:
Мако;
Ротто;
Зигенія;
Аксор;
Ворне;
Антивозломні.
Вони розрізняються за якістю використовуваного матеріалу, функціональними можливостями та іншими характеристиками. Обирати вид потрібно залежно від своїх функціональних потреб.
Також можна покращити дизайн металопластикових вікон. Для цього здійснюється ламінація вікон. На поверхню ПВХ профілю наноситься спеціальна плівка, яка має різну колірну гаму.