0
0

Вхідні двері

Вхідні двері

Вхідні двері – це надійний захист вашої оселі. Це почувати себе в безпеці, спокою та затишку. Це не тільки функціональність, а й дизайнерське рішення, яке підкреслює ваше житло.


З чого починається вибір вхідних дверей?

Для початку треба відповісти на питання: КУДИ? Це може бути квартира або приватний будинок, таунхаус чи коттедж. Це може бути технічне приміщення то що.

Тому двері поділяються на внутрішні квартирного типу, зовнішні для приватних будинків та технічні, які застосовуються в гаражах, котельнях, коморах.


Квартирні двері

Для зовнішнього покриття квартирних дверей особливих вимог немає. Тут має значення дизайн і технічні параметри -

колір, товщина (полотна, металу і короба), секретність замків, наявності девіаторів чи системи краб, нічна засувка, поріг, наявність вічка, тепло-шумоізоляція, антізрізи, дефендр (регулятор притвору).

Багатий вибір дверей в наявності від бюджетних до преміум класу. Хочеться відмітити таких виробників, як "Qdoors", "Abwehr", "Redford", "Straj", "Форт", "Армада", "Міністерство дверей", "Berez", "Rodos steel".


Вуличні двері

Для вуличних дверей покриття повинне бути стійким до впливу ультрафіолету та перепадів температури.

Вибір обмежується: МДФ покритий плівкою віноріт, метал (порошкове фарбування), МДФ фарбований, полімерне покриття і оцинкований лист металу покритий ПВХ плівкою.

Двері можуть бути глухі або оздоровленні склопакетом та ковкою. Технічні параметри, в порівнянні з квартирним варіантом, доповненні  дверима з ТЕРМОРОЗРИВОМ. ТЕРМОРОЗРИВ може бути як на дверному коробі так і на полотні, завдяки цьому холод з вулиці не надходить в середину будинку.

Можна відмітити таких виробників, як "Abwehr", "Rodos steel", "Redford" серія Композит, "Straj" серія Proof, "Двері Україна" серія Grand house. Для створення даних дверей використані виключно найстійкіші від атмосферного та фізичного впливу матеріали: оцинкований метал, нержавіюча сталь, алюміній, скло, дерево, пластик. Всі матеріали об’єднані в надсучасні моделі для приватного будинку. 


Технічні двері

Технічні двері можуть бути звичайними металевими або протипожежними , різного класу вогнестійкості/ Двері протипожежні мають межу вогнестійкості в 30 і 60 хвилин (El30 / El60). Використовуються для створення  протипожежних перешкод на шляхах евакуації, входах в ліфтові приміщення, сходові прольоти і технічні приміщення. 


Розмір отвору має бути:  одностулкові 900*2100 мм., 1000*2100 мм. чи двостулкові 1300*2100 мм..

Виробники дверей стандартизували розміри блоків.

- одистулкові 950*2050, 850*2050, 1200*2050 мм., але є виключенням. Наприклад фабрика "Армада" має габарити розмірів 880*2050 мм. і 960*2050 мм.. 

Відкривання дверей ліве або праве, в під'їзд (на вулицю).


У деяких фабрик, наприклад таких, як "Rodos still", "Армада", "Straj", "Berez", "Двері Україна", можна замовити двері з нестандартними параметрами та комплектацією - ширина, висота, фрамуга, другий лист металу, інші або додаткові замки, броненакладку, зовнішній вигляд, навіть малюнок за власним дизайном, нічна засувка, поріг, вічко.


Двері захищають внутрішній простір від вітру, пилюки, комах, диких чи домашніх тварин, а також сторонніх осіб. Це Надійність, Тепло, Шумоізоляція та Дизайн. Це сучасні стильні моделі, це дизайни з легкими не нав’язливими малюнками від класичних до модернових.

Маючи таке розмаїття від готових до нестандартних рішень вхідних дверей, можна вибрати двері за будь яким смаком та ціною.


Схожі статті
04.10.2022
Дерев’яні сходи
Дерев’яні сходи
Дерев’яні сходи – це прикраса вашої оселі чи заміського будинку або офісу.Дерев’яні сходи є невід’ємною частиною вашого інтер’єру. Вони повинні бути максимально зручні при ходьбі та гармонійно вписуватися в дизайн вашого приміщення. ..